Bijeenkomst 3 leergroep energiegemeenschappen
Tijdens deze 3e bijeenkomst blikken we eerst even terug op de vorige bijeenkomst waar we met elkaar in gesprek gingen over de doelstellingen van een energiegemeenschap en waar we naar de geleerde lessen van andere energiegemeenschappen keken.
De wegenkaart volgend gaan we in deze bijeenkomst nader in op de Local4local charter. Ook gaat energiecoöperatie Klencker Energie ons iets vertellen over de eerste stappen die zij hebben gezet om tot een energiegemeenschap te komen, en denken we gezamenlijk mee over de vervolgstappen.
Voorbereiding
We vragen je om voor de bijeenkomst een eerste oriënterende gesprek met je eigen werkgroep/bestuur te hebben over het realiseren van een energiegemeenschap. Verder vragen we je om alvast een blik te werpen op de charter. Je vindt de charter op de Local4local site onder oriënteren en doelen bepalen bij hulpmiddelen onder punt 5.